motywacja do działania

ZACZNIJ JAK BĘDZIESZ GOTOWY

Jesień, ile osób postanowiło od dzisiaj biegać, ćwiczyć, trzymać zdrową dietę?

Zapewne całkiem sporo. Czekamy na tą szczególną datę, pierwszy wrzesień, pierwszy styczeń, pierwszy dzień wiosny, pierwszy dzień miesiąca, poniedziałek itd., jakby to miało jakoś pomóc. Tak jakby któryś z wymienionych dni, miał jakąś szczególna moc. Zaczynamy pełni zapału, a później szybko się poddajemy.

Chcesz aby sport i zdrowe odżywiania zagościło w Twoim życiu na dłużej, a najlepiej na zawsze? Zacznij, jak naprawdę będziesz na to gotowy. Nie rób tego dla innych, bo tak wypada, bo teraz wszyscy uprawiają sport, a zdrowa dieta jest modna. Jak będzie to Twoja potrzeba, to gwarantuje Ci, że wytrwasz. Nie poddasz się przy pierwszym kryzysie, bólu czy zmęczeniu. Zaczniesz i będziesz w tym trwać. Zmienisz życie na zdrowsze i nie będziesz wiedział kiedy to się stało i jak do tej pory mogłeś życz inaczej.

Do dzieła … ja już swój trening dzisiaj zrobiłam, może dołączysz?

motywacja

Jeśli nie wiesz jak zacząć, zapraszam do współpracy. Oferuję:

  • treningi personalne
  • treningi grupowe
  • opiekę dietetyczną 

Jedna myśl na temat “ZACZNIJ JAK BĘDZIESZ GOTOWY

  1. Ciężko mi było zacząć ćwiczyć… Mój gen otyłości fto sprawia, że po złym odżywianiu się moje ciało nie wygląda tak, jakbym tego chciała. Dlatego, pomimo trudów, zaczęłam trening od biegania! Nie dość, że teraz czuję się o wiele zdrowiej, to w dodatku widzę pozytywne zmiany w swoim ciele. Każdemu polecam, bo naprawdę warto, nawet jeśli na początku jest ciężko. 🙂

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.